Konkursy
1 kwietnia w naszym przedszkolu spotkały się przedszkolaki z 7 przedszkoli, aby pochwalić się relacją fotograficzną z procesu przygotowywania zdrowego dania wraz ze swoją grupą. Dzieci miały za zadanie przygotować w swoich przedszkolnych grupach zdrową wariację wybranego dania. I tak, na ekranie zobaczyliśmy owsiane ciasteczka z miodem i bakaliami, zdrowe „Kulki mocy”, „Paprykowe łódeczki”. Delegacje, które przybyły do naszego przedszkola wykazały się wiedzą o zdrowym odżywianiu, a na koniec posiliły się marchewkowymi babeczkami i zdrowymi kanapkami z pastą przygotowaną przez naszą przedszkolną kuchnię.

Dzieciom z przedszkoli 1, 3, 6,  12, 14, 15 i 17 oraz ich grupom i Paniom nauczycielkom bardzo dziękujemy za przybycie i stworzenie miłej atmosfery podczas tej zdrowej rywalizacji :)