W tym roku szkolnym "Biedronki" uczestniczą w Interdyscyplinarnym Projekcie Edukacyjnym-Migowy dla dzieci, którego organizatorem jest MiguMig- zabawy z językiem migowym. W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w III module tego projektu, w którym uczyliśmy się piosenki pt. "Luty", którego autorem (i zarazem ekspertem modułu) są Jazzowanki. Przy okazji nauki piosenki poznaliśmy lub utrwaliliśmy takie znaki migowe, jak: zimno, szary, dzień, krótko, wiosna, ja, ty, lubić, luty, cicho, wiatr, ptak. To była jak zawsze doskonała zabawa! W poniższej galerii można obejrzeć zdjęcia z etapu nauki tekstu i znaków migowych, a do obejrzenia wykonania piosenki przez "Biedroneczki" zapraszamy na przedszkolnego facebooka.