3 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Aby godnie celebrować to święto, gościliśmy Teatrzyk Balonikowy. Dzieci uczestniczyły w opowieści o wyścigu zwierząt, animowany balonowymi sylwetami. Dowiedziały się, dlaczego warto sobie pomagać i kto został wielkim wygranym. Ponadto wspólnie zatańczyły i zaśpiewały  do znanych, przedszkolnych utworów. Na koniec każdy otrzymał balonikowego pieska na pamiątkę, a o dobry humor zadbały także nasze panie, które przygotowały słodkie upominki oraz wyjątkowy podwieczorek.

 

Wszystkim Naszym Kochanym Dzieciom z Piastowskiej Gromady
 jeszcze raz składamy moc radości, zdrowia i szczęścia.
Niech na Waszych twarzach zawsze gości uśmiech,
a smutki omijają Was szerokim łukiem!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!{gallery}20182019/dd2{/gallery}