Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze szereg niepokojących wydarzeń, które w ostatnim czasie  stanowiły bezpośrednie zagrożenie życia i bezpieczeństwa uczniów w szkołach  informujemy, że w przedszkolu (w holu, przy kąciku ekologicznym) funkcjonuje skrzynka anonimowa na sygnały, propozycje, uwagi dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Ponadto na stronie internetowej przedszkola w zakładce O NAS - DOKUMENTY umieszczone są informacje dotyczące bezpieczeństwa w przedszkolu w takich dokumentach jak Statut oraz System Bezpieczeństwa.

Podajemy także numery telefonów do instytucji udzielających wsparcia w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej na terenie miasta Gniezna:

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Gniezno, ul. Kościuszki 9

tel. 614246640

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Gniezno, ul. Jana Pawła II 9/10

tel. 614240754

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Gniezno, ul. Dworcowa 7

tel.614262582