Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie wszystkie przedszkolaki. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków i … doczekały się.  Przyjście Mikołaja poprzedził występ dzieci z grupy „Motylki,” które świetnie się  przygotowały i przedstawiły  wierszem i piosenką historię Św Mikołaja. Nasz gość miał dużo pracy i pojawił się po występach dzieci. Oczywiście jak co roku obdarował wszystkich prezentami. Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości.  Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.