Jak co roku, o tej porze wspólnie z  Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna  świętowaliśmy   Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały całe przedszkole. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –Misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.  „Misiowy” dzień był bardzo radosny – zabawy z misiami odbywały się w rytm piosenek o misiach, odgadywano zagadki, a bohaterami czytanych w tym dniu bajek były oczywiście... misie. Mamy nadzieję, że ta wielka misiowa zabawa zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.