W maju zorganizowany został międzyprzedszkolny konkurs, „Kim będę, gdy dorosnę”, którego celem było między innymi rozbudzanie zainteresowań dzieci zawodami oraz uwrażliwienie na potrzebę planowania swojej przyszłości. Jury wyłoniło trzy prace, które zostały nagrodzone.

I miejsce zajęła Matylda Kaszubska z Przedszkola nr 14

II miejsce zajęła Michalina Metzler z Przedszkola nr 3

III miejsce zajęła Iga Witwicka z Przedszkola nr 3.

Gratulujemy kreatywności!

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są dyplomy oraz niespodzianki, które zostaną dostarczone do przedszkola.

„Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!” – to hasło Tygodnia Bibliotek 2023 roku. W Filii nr 9 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Biblioteka okiem przedszkolaka”. Z naszego przedszkola w tym konkursie udział wzięła trójka dzieci z grupy „Motylki” Wszystkie dzieci otrzymały upominki. Mia otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

Dzieci z grupy „Motylki” brały udział w konkursie Piosenki Ekologicznej – „Tańczymy i śpiewamy o naszą ziemię dbamy organizowanym przez Przedszkole nr 13. Za udział otrzymaliśmy dyplom dla przedszkola i upominki.

Mia z grupy „Motylki” wzięła udział w konkursie  kulinarnym organizowanym przez Przedszkole nr 9. Konkurs polegał na przedstawieniu fotorelacji  z wykonania w domu dania wywodzącego się z kuchni innego kraju. Mia za swoją pracę zdobyła I miejsce. Wielkie gratulacje.

Dziewczynki z grupy Pszczółki reprezentując nasze przedszkole wzięły kolejny raz udział w  ogólnopolskim konkursie   „ Smyki tańczą do klasyki”, organizowanym przez Przedszkole nr 6 w Gnieźnie.  Dzieci wykonały taniec do utworu P. Czajkowskiego „Walc kwiatów”. Gratulujemy.