Konkursy

DNIA 15.11. STASIU Z GRUPY "BIEDRONKI" I JANEK Z GRUPY "MOTYLKI",  REPREZENTOWALI NASZE PRZEDSZKOLE W KONKURSIE "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK", ORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 9.
CHŁOPCY MUSIELI WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ NA TEMAT SYTUACJI BĘDĄCYCH ŹRÓDŁEM BEZPOŚREDNIEGO ZAGROŻENIA ZDROWIA I ŻYCIA, ZNAJOMOŚCIĄ BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ PO DROGACH, ORAZ WIEDZĄ NA TEMAT ZACHOWANIA SIĘ WOBEC OSÓB NIEZNAJOMYCH. 
Z WSZYSTKIMI ZADANIAMI PORADZILI SOBIE DOSKONALE!!!




1 kwietnia w naszym przedszkolu spotkały się przedszkolaki z 7 przedszkoli, aby pochwalić się relacją fotograficzną z procesu przygotowywania zdrowego dania wraz ze swoją grupą. Dzieci miały za zadanie przygotować w swoich przedszkolnych grupach zdrową wariację wybranego dania. I tak, na ekranie zobaczyliśmy owsiane ciasteczka z miodem i bakaliami, zdrowe „Kulki mocy”, „Paprykowe łódeczki”. Delegacje, które przybyły do naszego przedszkola wykazały się wiedzą o zdrowym odżywianiu, a na koniec posiliły się marchewkowymi babeczkami i zdrowymi kanapkami z pastą przygotowaną przez naszą przedszkolną kuchnię.

Dzieciom z przedszkoli 1, 3, 6,  12, 14, 15 i 17 oraz ich grupom i Paniom nauczycielkom bardzo dziękujemy za przybycie i stworzenie miłej atmosfery podczas tej zdrowej rywalizacji :)


W naszym przedszkolu odbył się  konkurs piosenki o tematyce świątecznej. Zgłosiło się 10 gnieźnieńskich przedszkoli, a łącznie 19 dzieci. Konkurs rozpoczął taniec śnieżynek w wykonaniu dziewczynek z grupy Pszczółki. Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, wprowadzając nas w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Po popisach artystycznych dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz piękne dyplomy i upominki. Wszystkim dzieciom, wychowawcom i rodzicom, którzy przybyli do naszego przedszkola dziękujemy i zapraszamy na konkurs za rok.