Miło nam poinformować, że dzieci z grupy Pszczółki reprezentując nasze przedszkole zajęły III miejsce w konkursie organizowanym przez Przedszkole nr 13 „Tańczymy i śpiewamy, o Nasza Ziemię dbamy”. Głównym celem konkursu było rozwijanie postaw ekologicznych. W konkursie wzięło udział 9 przedszkoli. Gratulujemy dzieciom i paniom :) 

Miło nam poinformować, że dzieci z grupy Pszczółki reprezentując nasze przedszkole zajęły I miejsce w III Ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Przedszkole nr 6 „ Smyki tańczą do klasyki” W konkursie wzięło udział 10 przedszkoli z Polski. Gratulujemy

EKO MODA - konkurs na ubranie z surowców wtórnych 21 marca, wraz z powitaniem wiosny, w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach, wykonanych z surowców wtórnych. Dzieci i ich rodzice wykazali się ogromną kreatywnością w tworzeniu strojów, dzięki czemu pokaz okazał się prawdziwą ucztą dla oczu. Wszyscy uczestnicy, oprócz gromkich braw, otrzymali dyplomy i upominki :)

Grupa „Muchomorki” wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek”, który polegał na stworzeniu albumu z przygodami sympatycznego, żółtego misia.
Dzieci miały za zadanie wybrać jeden z rozdziałów książki A.Milne „Kubuś Puchatek” i go zilustrować. Ponieważ „Muchomorki” bardzo interesują się literaturą, z wielkim entuzjazmem przystąpiły do konkursu, wysłuchały treści i podzieliły się pracą, co zaowocowało powstaniem albumu pt. „Urodziny Kłapouchego i dwa prezenty”. Za udział w konkursie również otrzymały upominki :)