Grupa 5 - Motylki

15.01.2020 roku  dzieci z grupy Motylki zaprosiły swoje babcie i dziadków  na uroczystość z okazji ich święta.  W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w przedstawieniu „Jasełka,” Dodatkowo specjalnie dla swoich dziadków i babć recytowały wiersze, śpiewały piosenki i grały na instrumentach.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi laurkami. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.