Grupa 5 - Pszczółki

Nadszedł czas pożegnania się na ostatniej uroczystości z przedszkolnymi murami, zabawkami i paniami. Dzieci zrobiły to w piękny sposób poprzez wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się w przedszkolu. Mamy nadzieję, że długo i miło będą wspominać te beztroskie i piękne chwile spędzone tu w przedszkolu z nami.

Dziękujemy także jeszcze raz rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej ostatniej uroczystości ale także i wielu innych. Mamy także nadzieję, że będziecie wspominać te piękne lata swoich pociech z sentymentem, a może i z łezką w oku. Dziękujemy J

Pszczółki  odwiedziły hurtownię spożywczą  „Sklep Polski” – Szeszycki, która zaopatruje większe sklepy w Gnieźnie i nie tylko.  Dzieci najpierw obejrzały krótki film o firmie, a następnie wyruszyły na zwiedzanie ogromnych hal z towarem. Najpierw dowiedziały się jakie towary znajdują się w hurtowni, zawitały także do ogromnej chłodni. Największą atrakcją była przejażdżka wózkami widłowymi między ogromnymi regałami. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i napoje, a także słodkie niespodzianki do domu. Bardzo dziękujemy mamie Wojtka – pani Grajek za zorganizowanie wizyty w hurtowni.