Grupa 5 - Motylki

Siódme urodziny obchodziła Paulinka a imieniny dwóch Piotrusiów z naszej grupy i z grupy „Muchomorków.” Wszystkie dzieci złożyły życzenia i zaśpiewały 100 lat. Solenizanci poczęstowali wszystkich cukierkami. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

W tym tygodniu Motylki rozmawiały o emocjach. Rozpoznawały i nazywały emocje zarówno swoje jak i  postaci z bajek. Kontynuowały naukę kodowania poprzez wskazanie drogi do celu.

Dziękujemy Motylkom i rodzicom za wytrwałą i wspaniałą edukację zdalną.

W tym tygodniu dzieci pracowały zgodnie tematem „Jak dobrze mieć przyjaciela.” Dzieci obchodziły „Dzień Dziecka.” Rozmawiały o dzieciach z różnych stron świata. Omawiały jak wyglądają ich domy. Bawiły się przy piosenkach M. Jeżowskiej pt: „Kolorowe dzieci” i „Wszystkie dzieci nasze są.” Rozróżniały figury –głównie kwadrat. Uczyły się to to jest tolerancja.   A poniżej relacja.

Dzisiaj Motylki przygotowały korony dla swoich rodziców. Ich kreatywne prace możemy podziwiać poniżej. Bawiły się również sylabami oraz wykonywały ćwiczenia gimnastyczne.

Dziękujemy serdecznie rodzicom i Motylkom za kolejny tydzień edukacji zdalnej. Bardzo nam miło oglądać Wasze prace.