Tydzień 3 edukacji domowej za nami ;) a Muchomorki nie zwalniają, tworzą , kreują, uczą się i co najważniejsze dobrze się bawią !
Miniony tydzień Muchomorki poznawały oznaki wiosny, sadziły kwiaty, rzeżuchę, poznały cykl rozwojowy motyla, dzieci wykonały według własnego pomysłu postać motylka, a chętne dzieci stworzyły swój własny cykl rozwoju motyla - brawo!
Niewątpliwie największą niespodzianką minionego wiosennego tygodnia był ŚNIEG ! Co nasze dzieci wykorzystały do zabaw ruchowych i badawczych , bo co się stanie ze śniegiem który przyniosę do domu i włożę do miseczki?
Naszym Muchomorkom  towarzyszyły zabawy grafomotoryczne, matematyczne, językowe, eksperymenty i wiele innych - sami zobaczcie ;)

{gallery}20192020/gr2/prace2{/gallery}