Grupa 1 - Pszczółki

Witamy małe „Pszczółki” w naszym przedszkolu

Na wiosnę  zaczynają się prace w ogródkach. Nasze Pszczółki  dzielnie pracowały w domowych ogródkach, ale także na działkach. Kopały, podlewały, siały. Zapewne dobrze się bawiły przy tych pracach, ale jak wiemy przez zabawę do nauki. Myślę że zdobyły wiedzę na temat roślin i pracy w ogrodzie. Brawo dzieci i rodzice J


W ubiegłym tygodniu przerabialiśmy temat „Higiena na co dzień”. Dzieci już wiedzą, że o higienę trzeba dbać a o to  dowody. W tym tygodniu naszym tematem był „Mój Kraj”,  do którego dzieci wraz z rodzicami ambitnie przyłożyły się do pracy i o to mamy piękne prace plastyczne i nie tylko. Dziękujemy dzieciom i rodzicom.


W tym tygodniu temat brzmiał „ Dbam o własne bezpieczeństwo” .

W trakcie zabaw przez cały dzień dzieci aktywnie pracowały wykonując wiele rzeczy dotyczących tematu. Pomagały także w obowiązkach domowych, a  niektórzy nadrabiali zaległości.  Jak widać aktywność  dzieci i rodziców jest bardzo duża, dzięki czemu możemy podzielić  się efektami  w postaci zdjęć.  Dziękujemy bardzo rodzicom i dzieciom  za aktywność. 

   O to jak dzieci wykonywały zadane prace o segregacji śmieci, dbania o przyrodę, ziemię ( I nie tylko)


 Jak to bywa u Pszczół, nasze małe pszczółki także dzielnie pracują w domu i wykazują się pomysłowością i tworzą ciekawe rzeczy.