94. urodziny Kubusia Puchatka stały się okazją do wyśmienitej zabawy. Dwie grupy „Motylki” i „Biedronki” kroczyły śladami niezapomnianych bohaterów powieści A. A. Milnego. Kubuś, Tygrysek i pozostali przyjaciele przewodzili zabawie i głośnemu czytaniu. Była to wspaniała okazja do stworzenia sytuacji sprzyjających kontaktom z wartościową literaturą dziecięcą w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

.„Kubuś Puchatek” to książka, która uczy i bawi. Szalone przygody Puchatka potrafią rozbawić do łez nie tylko młodego, ale i dorosłego czytelnika. Pozwalają spojrzeć na świat w optymistyczny sposób. W książce nie ma miejsca na smutek- króluje radość i zabawa, co jest konieczne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

{gallery}20202021/kubus{/gallery}