Aktualności
images/slide1.jpgMinął pierwszy miesiąc, odkąd dzieci wróciły do przedszkola po wakacjach. Cieszy nas to, że od samego początku, zaangażowały się, wraz z rodzicami, w zbieranie surowców wtórnych (puszek, makulatury oraz baterii i plastikowych nakrętek). W kąciku ekologicznym zawisła już tablica, na której widnieją wyniki zbiórki wszystkich grup. Nowością w tym roku szkolnym jest wyłanianie liderów z poszczególnych grup, którzy na koniec miesiąca otrzymują drobne upominki. Nie chodzi jednak o wielkie nagrody, ale o szczytny cel, jakim jest ochrona środowiska. Każdy może przynieść puszkę lub trochę papierowych odpadów, by zasilić konto swojej grupy. Pieniądze ze sprzedaży makulatury i puszek są przeznaczane na potrzeby i przyjemności wszystkich naszych przedszkolaków.

Przypominamy, że najlepszą okazją na dołączenie do akcji zbierania surowców wtórnych jest każdy PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA.