Aktualności
images/slide1.jpg

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek gnieźnieńska książnica zaczęła hucznie – głośnym hasłem „Ja chcę czytać!!!" imprezą czytelniczą  w naszym przedszkolu.  Zaproszenie przyjęli  Dyrektor Biblioteki Piotr Wiśniewski, Ludomira Nawrocka – kierownik Filii nr 9 i Ewa Jaworska – kierownik Filii nr 2 i koordynator akcji CPCD. Podczas spotkania Dyrektor Biblioteki Piotr Wiśniewski przeczytał dzieciom „Książkę bez obrazków”. Jak zapewne wszyscy wiedzą, dzieci organicznie nie znoszą książek bez obrazków, poza tą jedną. A dlaczego? Bo zmusza ona dorosłych do …mówienia głupich rzeczy! Brawurowe wykonanie przypadło do gustu przedszkolakom. A to nie był koniec – bo ciekawych zabaw z książką było więcej.  Na spotkaniu pracownicy biblioteki zachęcali dzieci do odwiedzenia Filii nr 9. Przed czytelnikami cały tydzień naprawdę kuszących propozycji. Nie należy zwlekać - warto odwiedzić Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna i sprawdzić co dla wszystkich przygotowano.