Aktualności
images/slide1.jpg

Dyrektor Przedszkola nr 17 w Gnieźnie informuje, że od 8.04.2019 r. do odwołania rozpoczął  się strajk nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Biorąc pod uwagę deklaracje pracowników przedszkola o przystąpieniu do strajku, dyrektor sam  nie jest w stanie zapewnić opieki, bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu wszystkim dzieciom. Proszę o zrozumienie trudnej sytuacji przedszkola i zapewnienie w miarę możliwości opieki dzieciom we własnym zakresie. O każdej nowej decyzji będę informowała Państwa na bieżąco. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny po numerem 61 426 6160

                                                                                                     Grażyna Hybza

                                                                                                     Dyrektor Przedszkola nr 17

                                                                                                     w Gnieźnie