Aktualności
images/slide1.jpg

W dniu 28.11.2018r. nasze przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia logopedyczne z misiami, zabawy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach. Gościem naszego święta była p. Michalina instruktorka fitness, która przeczytała dzieciom opowiadanie J. Niedbały pt: „Bajka o małym, szmacianym misiu” i poprowadziła taniec „Gummi miś.” Dzieci z grupy „Motylki zaśpiewały piosenkę pt: „Słodziak”  natomiast Michasia recytowała wiersz pt: „Słodki miś.” Dzieci  tańczyły z misiami w rytm piosenek o misiach. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe spotkanie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.