Aktualności
images/slide1.jpg
20 września to dzień ważny dla przedszkolaków w całej Polsce. Kilka lat temu Sejm przyjął bowiem uchwałę ustanawiającą 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto powstało po to, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci, ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia placówki organizują moc atrakcji dla dzieci.  Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały nasze dzieci podczas wizyty w przedszkolu iluzjonisty. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało „coś” wyczarowanego z balonów. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego cukierka.