25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jest to tradycja kultywowana w naszym przedszkolu od wielu, wielu lat. Również i tego roku pluszowe misie opanowały naszą placówkę. Razem ze swoimi małymi właścicielami opuściły zacisze domowe i przybyły do przedszkola, aby wspólnie bawić się i świętować. Głównym elementem tego dnia było spotkanie grup przedszkolaków wraz z pluszowymi towarzyszami. Na holu przedszkolnym dzieci prezentowały swoich miłych towarzyszy zabaw społeczności przedszkolnej, wznosiły okrzyki na cześć pluszowych misiów, zajadały słodki miód.
Tak wspaniałe święto nie mogło się obyć bez zabaw ze śpiewem i przy muzyce. Dzieci tańczyły ze swoimi misiami, ilustrowały ruchami treść piosenek, prezentowały swoje umiejętności taneczne naśladując animatorkę.
Na zakończenie spotkania każda grupa spotkała się z misiem Pandą i wspólnie zatańczyła misiową piosenkę. Ten dzień w naszym przedszkolu był pełen radości, uśmiechu i wspaniałej, wspólnej zabawy. Dzieci zmęczone, ale RADOSNE wróciły do swoich sal.