Bądź dzieckiem jak najdłużej,

jak dziecko baw się i śmiej

i kochaj tak jak dziecko

i serce dziecka miej!

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Tego dnia w naszym przedszkolu było mnóstwo atrakcji. Dzieci z ogromną radością mogły bawić się na dmuchanych zamkach: zjeżdżalni i dżungli. Ponadto każda grupa skorzystała z przejażdżki bryczką, kącika fryzjerskiego, waty cukrowej, a także baniek mydlanych, które uwielbiają wszystkie dzieci. Oczywiście nie obyło się bez wesołej muzyki. Na podwieczorek niespodzianką były lody przygotowane przez nasze panie kucharki. W tym miłym i radosnym dniu dzieci wracały do domu uśmiechnięte z przygotowanymi dla nich upominkami. Ten wspaniały dzień można zobaczyć na zdjęciach poniżej, a do szczegółowej fotorelacji zapraszamy do zakładek poszczególnych grup.